چشم انداز ما

درباره شرکت

 

هدف ما این است که با ارائه محصولات نوآورانه و خاص در راستای رسیدگی به نیازهای مختلف در کشور با استفاده از استانداردهای قابل ردیابی و نظارت دقیق، ارائه محصولات ما را در کیفیت و بهره وری افزایش میدهد و ما با ارائه خدمات مشتریان سعی در جلب رضایت ایشان را در دستور کار خویش قرار داده ایم. همچنین از طریق ادامه سرمایه گذاری در روش توسعه تولیدات و حفظ کیفیت بالای محصولات خویش، به رشد پایدار متعهد خواهیم بود.
بر آنیم تا در آینده ای نزدیک، این مجموعه به عنوان برندی معتبر در خاورمیانه به رسمیت شناخته شود. اهداف اصلی ما در کسب و کار عملکردی شفاف و صادقانه است.

پژوهش و توسعه

درباره شرکت

 

نوین پارسیان شرکتی دانش بنیان، متعهد به تحقیق و نوآوری.

تحقیق و توسعه همواره در قلب کسب و کار ماست. به طور معمول 10 تا 15 درصد از فروش برای حفظ رهبری در فن آوریهای مختلف در زمینه تحقیق و توسعه استفاده میشود.
هم اکنون ما در حال انجام تحقیقات بر روی محاسبات ، طراحی و تولید اسکرو کمپرسورها میباشیم.
طراحی و ساخت نرم افزار تخصصی طراحی انواع اسکرو پمپها یکی دیگر از برنامه های تحقیق و توسعه ما میباشد.
یک رابطه قوی با دانشگاه ها، به عنوان بخشی از برنامه های تحقیق و توسعه ماست. به عنوان مثال: تحلیل و حل محاسبات پیچیده ریاضی با کمک اساتید دانشگاهی در رشته های ریاضیات و مهندسی مکانیک.
پارک های علمی فناوری مکانی مناسب در جهت گره زدن علم با صنعت میباشد. هم اکنون ما عضو شرکتهای فناور در پارک علمی فناوری خراسان رضوی هستیم.
با گرفتن یک نگاه بلند مدت است که پروژه های مهندسی مبتنی بر علم استفاده میشود، از این رو برای زنده ماندن در تجارت نیاز به اعتقاد پر شور توانایی نگه داشتن خود در فناوریهای جدید است، چرا که به طور منظم در طول زمان فناوری نوپا را در تجاری سازی آن نباید دست کم گرفت.

درباره ما

درباره شرکت

 

شرکت ما مجموعه علمی مهندسی (دانش بنیان) و عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی میباشد که در زمینه دستیابی به تخصص در ساخت پمپهای اسکرو، شیرهای ابزار دقیق و قطعات توربینهای گازی و ساخت
تجهیزات خاص به روش مهندسی معکوس فعالیت می نماید.
ما با بیش از 10 سال تجربه در زمینه بومی سازی تجهیزات و قطعات خاص، موفق به تاسیس شرکت در سال 1389 شدیم.

محصولات ما در ابتدا ساخت انواع قطعات خاص صنعتی به روش مهندسی معکوس بوده است. تعهد به تحقیق و توسعه ما را وا داشت پس از سالها تجربه در زمینه ساخت و تولید و علم طراحی مارپیچها (اسکرو) با کسب مشاوره از اساتید دانشگاهی موفق به ساخت پمپهای پیچی برای اولین بار در خاورمیانه شویم. ساخت انواع شیرآلات ابزار دقیق، قطعات توربینهای گازی و قطعات مختلف صنعتی به روش مهندسی معکوس از دیگر توانمندیهای ما می باشد

وندورلیست ما

خداوند را سپاسگذاریم که تا کنون توانسته ایم با باور توانمندیمان و سعی و تلاش مداوم موفق به جلب اعتماد گروه ارزشمندی از خانواده عظیم صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کشور گردیم و هر روز با قدردانی از این اعتماد با نگاه به چشم اندازهایمان دستاوردهای دانش بنیان گرانبهاتری را بدست آوریم.

وندورلیست شرکت نوین پارسیان پاژند